pytanie zadane 2732 dn. temu przez: dance.beauty  | ostatnia edycja: 2727 dn. temu przez zbyfin

Czy każdy informatyk jest nieśmiały i nudny?

10

2

39372

komentarze (2) dodaj komentarz
i czy każdy nosi flanelową koszulę i tłuste włosy? - arbuz edytowany 2728 dn. temu | i czy jest zakompleksiony? Czy każe żonie/mężowi w łóżku posunąć się, żeby zmieścić na poduszce lap-topa? Czy w ramach uśmiechu krzywi się, jakby go bolały zęby i żołądek? itd itd :-) - wlod edytowany 2261 dn. temu |
100% 6

odpowiedź dodana przez: gitarka 1787 dn. temu

A ja mam chłopaka informatyka ifaktycznie jest nieśmiały, ale za to nie jest nudny. Jest wspaniałym mężczyzną.

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
100% 3

odpowiedź dodana przez: kutzzz 1783 dn. temu

Tak, każdy.

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
100% 3

odpowiedź dodana przez: a906 868 dn. temu

Od dziecka miałem zamiłowanie do technologii. Do programowania może niekoniecznie. Musiałem jednak nauczyć się pisać skrypty bo to niezbędne w pracy administratora. Obecnie pracuję jako admin systemów w korporacji. Rzeczy które robię na pewno dla części osób są ciekawe, ale jednak dla 90% społeczeństwa jest to niezbyt interesujące o czym chyba nie wszyscy informatycy pamiętają. Na studiach poznałem może z 10 ciekawych osób (180 na 1 roku, na drugim zostało zostało 110, inżyniera obroniło 60).

W większośći informatycy to kompletni nudziarze. Rozumiem że ktoś może się interesować polityką lub historią ale trzeba dopasować swoje zachowania do jakichś społecznych norm. Idziemy do klubu a oni siedzą i gadają o polityce, wycieczka w góry gadają o historii, domówka i grają w gry. Można rozmawiać o wszystkim ale trzeba znać czas i miejsce. Do tego propozycje pojechania na festiwal muzyczny, czy jakąś bardziej zorganizowaną imprezę spotykały się zawsze ze zniesmaczoną miną. I taka była większość roku, jednym słowem tragedia.

Do tego wyniosłość. Facet który miał problemy z analizą matematyczną na 1 roku (gdzie praktycznie większość materiału była już w liceum) albo inni "geniusze" którzy nie zrobili nawet zwykłęgo inżyniera (obecnie jestem w trakcie doktoratu). Wszyscy zachowywali się jakby pozjadali rozumy. Zawsze najmądrzejsi, zawsze teksty typu "imprezowicz- głupek", albo "pusta niunia" (w kierunku laski która studiowała medycynę, ale wyglądała świetnie więc wiadomo-pusta) aż do pożygania. Dlatego tak jak wspominiałem zadaję się może z 10cioma osobami. Reszta mnie nie interesuje bo nie mam ochoty się zadawać z idiotami.

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0

odpowiedź dodana przez: LeoTheKub 106 dn. temu

Niestety tak. Natomiast dużo bardziej interesujący są dezinformatycy.

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0

odpowiedź dodana przez: Redirectel 31 dn. temu

You can use online tool like: [url=https://redirectinspector.com/]redirect detective[/url]. It allows to test where link goes using different counrty of origin.
0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0
Strony: 1 2

odpowiadasz jako: niezalogowany


Podaj e-mail (wymagany, nie będzie publikowany)

Podpis (opcjonalny)

lub

Reklama


Regulamin Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej.
Pytań: 1436 Użytkowników: 1579 Odpowiedzi: 2681 Tagów: 3674 Głosów: 3598 Komentarzy: 1137
24h: 0 24h: 0 24h: 0 24h: 0 24h: 0 24h: 0

Zaloguj się lub zarejestruj

 

login

hasło


zapamiętaj mnie

Wybierz dostawcę tożsamości

login

hasło

powtórz hasło

e-mail

Zaakceptuj Regulamin

Adres e-mail lub nazwa użytkownika: