Pytanie związane z tagami: (1 z 29)

pytanie zadane 2800 dn. temu przez: efbe

Jakiej firmy kupic notebook'a?

Mam zamiar kupić notebook'a, mam przeznaczone na niego 3500,- zł, komputer ma sluzyć do pracy biurowej, ale również do dostarczania rozrywki w domu. Jaką firmę polecacie jeżeli chodzi o notebook'i i dlaczego?

7

0

28353

brak komentarzy dodaj komentarz
100% 1

odpowiedź dodana przez: zbyfin  | ostatnia edycja: 2800 dn. temu 2800 dn. temu

Moje typy to: Asus, Sony, HP, Samsung, Dell, ale zależy od konkretnych modeli. Jeśli rozrywka w domu - to trzeba zwrócić uwagę na kartę graficzną i np. złącza HDMI. 4 to moim zdaniem optymalna liczba portów USB. 

0
 
komentarze (2) dodaj komentarz
A trochę konkretniej, słyszałem że Sony to dobra marka i solidne komputery, ale chyba do 3500,- zł to ciężko mi będzie kupić komputer Sony z dobrymi parametrami, HP wszyscy mówią że są to dobre, bezawaryjne komputery, niestety ostatni mój komputer to HP - dysk padł po trzech miesiącach, zasilacz padł po następnych trzech, kurz dostaje się między matrycę a szybkę zostawiając co raz to większe kropki, nie da się usunąć bez rozkręcania, mój ostatni HP to jakaś porażka. Dlaczego akurat Asus, Dell czy Samsung? a nie np. Toshiba Acera? - efbe edytowany 2800 dn. temu | Jeśli chodzi o HP to obstawiam linię która jest kontynuacją linii Compaq. Nie miałem z nimi problemów. Jeśli chodzi o pozostałe modele to używałem ich ja lub moi znajomi. Oprócz firmy istotna jest konkretna linia notebooków danego producenta. Dodatkowa uwaga: lepiej wybierać modele z Intelem na pokładzie: mają lepiej rozwiązane oszczędzanie energii. - zbyfin 2800 dn. temu |
25% 4

odpowiedź dodana przez: agisia11 2329 dn. temu

Fajnie, że, na facebooku firmy ogłaszają swoje konkursy. Ja właśnie tak się o nim dowiedziałam i teraz mogę wziąć w nim 
udział wraz ze znajomymihttp://www.facebook.com/iSpotAPR 

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0

odpowiedź dodana przez: kutzzz 1841 dn. temu

Jest sporo możliwości - zależy do czego będzie Ci potrzebny ten laptop, ale jeśli szukasz notebooka do pracy albo do firmy - chyba najlepiej będzie się skupić na takich markach jak Dell, Lenovo, HP albo Toshiba, to jest czołówka producentów, którzy tegho typu sprzęt robią. A jeśli do domu - można spróbować te młodsze marki typu Acer czy Asus. W sumie najlepiej się na coś zdecydować i sprawdzić w praktyce - świat się przecież nie zawali.

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0

odpowiedź dodana przez: a654 1800 dn. temu

ja mam od dwoch lat ten model asusa. Kosztowal ok 900zł i sluzy mi bez zarzutu - bateria trzyma 4 godziny, nie nagrzewa się, ogólnie super

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0

odpowiedź dodana przez: Karolka09 793 dn. temu

Ja mam HP i jestem bardzo zadowolona - jest szybki, solidnie wykonany, nie psuje się, a mam go 2 lata. Sporo sprzętu znajdziesz tu - notebooki sklep. Wejdź i sprawdź ofertę, dostępne modele, może znajdziesz coś dla siebie :)

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0
Strony: 1 2

odpowiadasz jako: niezalogowany


Podaj e-mail (wymagany, nie będzie publikowany)

Podpis (opcjonalny)

lub

Reklama


Regulamin Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej.
Pytań: 1436 Użytkowników: 1647 Odpowiedzi: 2682 Tagów: 3674 Głosów: 3598 Komentarzy: 1137
24h: 0 24h: 4 24h: 0 24h: 0 24h: 0 24h: 0

Zaloguj się lub zarejestruj

 

login

hasło


zapamiętaj mnie

Wybierz dostawcę tożsamości

login

hasło

powtórz hasło

e-mail

Zaakceptuj Regulamin

Adres e-mail lub nazwa użytkownika: