Pytanie związane z tagami: (3 z 30)

pytanie zadane 2251 dn. temu przez: wlod

Co potrafi Wordpress blog?

Kiedyś zapisałem się na Wordpress. Pojawiły się wkrótce knole i sites Google'a, więc Wordpress zarzuciłem. Knole i sites miały wiele dobrego, choć daleko im do świetności. Próbowałem powrócić na Wordpress, gdzie publikują wybitni matematycy, laureaci medalu Fieldsa. Jednak na moim Macu Wordpress procesował LaTeX ([;\LaTeX;]) koszmarnie wolno, więc znowu zarzuciłem go. Tymczasem Google skasował operację knol!!! Co za durnie! Zamiast ulepszyć! Moje knole wylądowały więc w ... Wordpress, z rozwalonymi linkami i innymi uszczerbkami. Teraz naprawdę obawiam się, że Google skasuje także "sites". Przecież skasował wygodny buzz (też daleki od ideału, ale miły), żeby zastąpić go śmieciarskim Google+.

Widzicie o co chodzi? Na ile Wordpress blog potrafi zastąpić Google i stworzyć dobre środowisko dla Forów (Forumów)? W site można dopuszczać innych na różnych poziomach, od tylko czytania, poprzez edytowanie, aż po współwłaścicielstwo. Wciąż za mało elastyczności, a przy tym edytujący mogą za dużo (mogą zapraszać), itd - sytuacja jest za sztywna, za mało jest opcji, jak zezwolenia na działalnoć wyłącznie edytorską, przy tym ograniczoną do części forum. (Takie rzeczy i wiele innych, co chciał, to potrafił kieeeedyś, bo w 1997-8, Iwo Gajda w swoim RedFrog).

Co wiecie o pożytecznych opcjach na Wordpress? Jak tabele z sortowaniem, jak edytowanie ułamka postu, bez ładowanie całego do edytora, itd.

0

0

6479

brak komentarzy dodaj komentarz
n/a 0

To pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi. Bądź pierwszy! Dodaj odpowiedź.

odpowiadasz jako: niezalogowany


Podaj e-mail (wymagany, nie będzie publikowany)

Podpis (opcjonalny)

lub

Reklama


Regulamin Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej.
Pytań: 1436 Użytkowników: 1637 Odpowiedzi: 2682 Tagów: 3674 Głosów: 3598 Komentarzy: 1137
24h: 0 24h: 3 24h: 0 24h: 0 24h: 0 24h: 0

Zaloguj się lub zarejestruj

 

login

hasło


zapamiętaj mnie

Wybierz dostawcę tożsamości

login

hasło

powtórz hasło

e-mail

Zaakceptuj Regulamin

Adres e-mail lub nazwa użytkownika: