Pytanie związane z tagami: (9 z 30)

pytanie zadane 2299 dn. temu przez: wlod  | ostatnia edycja: 2298 dn. temu przez ffinfando

Jak rozumieć 0% oraz liczbę n przy odpowiedzi w naqnaq?

Przy pewnej odpowiedzi widzę po lewej stronie, na marginesie, "0%", a nieco niżej "4". Czy to znaczy, że wszystkie głosy (chyba 3+1?) były negatywne, czyli "4" oznacza "-4" punkty? A może jest jeszcze inaczej - zaciekawiłem się, lubię trivia :-) Poza tym piszę na wszelki wypadek, bo a nuż jest jakiś robak? Robak (bug)?! Ależ skąd, wykluczone!!!

1

0

3465

brak komentarzy dodaj komentarz
100% 6

odpowiedź dodana przez: ffinfando 2296 dn. temu

Również miałem z tym problem. Ta "4" pod wartością procentową to liczba oddanych głosów. Przy czym głos użytkownika o odpowiednio wysokiej wartości reputacji jest liczony x2 lub nawet x3. 0% oznacza, że wszystkie cztery głosy były negatywne, czyli w sumie -20 punktów do reputacji autora. 

Jeżeli jesteśmy już w temacie to moim zdaniem te wartości % należałoby zastąpić czymś innym, bardziej zrozumiałym. Może jakoś graficznie?

0
 
komentarze (3) dodaj komentarz
Cie choroba! Aż 4 negatywne oceny (i 0 pozytywnych)?! Dałem rzeczową, grzeczną odpowiedź na pytanie "Co to jest dysleksja?". Zacytowałem angielską wikipedię, podając źródło i link. Dodałem komentarze, związane z tematem, rzucające światło na pytanie, chociaż nie dokładnie w ramach pytania (wciąż na temat). Zapowiedziałem ewentualny cytat z wikipedii polskiej, który rzeczywiście dodałem w następnej odpowiedzi. W następnej dla przejrzystości, bo obie jak na naqnaq zajmują sporo miejsca (ale bez przesady). Więc o co chodziło? Hm... - wlod 2296 dn. temu | @wlod: dziwne te negatywne oceny... może ktoś złośliwie tak ocenił. jeszcze bardziej dziwne, że druga twoja odpowiedź na ten sam temat dostała 100% pozytywów. w regulaminie powinno być zabronione złośliwe ocenianie (albo ocenianie pozytywne na siłę). nawet jeżeli to nie będzie egzekwowane, to taki zapis by się przydał (na początek). - ww 2296 dn. temu | Nie ma jak regulować głosowania fair. To tylko trivia i zabawa. Tutaj zdziwiłem się, bo nie kląłem, nie żartowałem, odpowiedź była merytoryczna. Czy to było 4 "patriotów"? Bo cytat był angielski? Bo temat potraktowałem szerzej niż w pytaniu? Chyba 1 osobie nie chciałoby się tworzyć 4 kont, by dać negatywne oceny? Na innych portalach zdarza się, ale naqnaq nie budzi silnych emocji negatywnych, raczej sympatyczne. - wlod 2296 dn. temu |
100% 6

odpowiadasz jako: niezalogowany


Podaj e-mail (wymagany, nie będzie publikowany)

Podpis (opcjonalny)

lub

Reklama


Regulamin Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej.
Pytań: 1436 Użytkowników: 1637 Odpowiedzi: 2682 Tagów: 3674 Głosów: 3598 Komentarzy: 1137
24h: 0 24h: 3 24h: 0 24h: 0 24h: 0 24h: 0

Zaloguj się lub zarejestruj

 

login

hasło


zapamiętaj mnie

Wybierz dostawcę tożsamości

login

hasło

powtórz hasło

e-mail

Zaakceptuj Regulamin

Adres e-mail lub nazwa użytkownika: