Pytanie związane z tagami: (8 z 39)

pytanie zadane 348 dn. temu przez: diana

Jakie znacie alternatywy dla facebooka?

Panowanie facebooka na arenie portali społecznościowych kiedyś musi się skończyć. Czy znacie już jakieś alternatywy dla tego giganta? Nie muszą to być koniecznie portale z dużą liczbą użytkowników - mogą być niszowe. 

2

0

7689

brak komentarzy dodaj komentarz
100% 4

odpowiedź dodana przez: MrCichy 347 dn. temu

Niszowa jest Diaspora. To ponoć miał być FB - killer, ale chyba nic z tego. Dobry jest (do kontaktów i dyskusji) Google Buzz. Smutna prawda jest jednak taka, że realnej alternatywy chyba jeszcze nie ma - bo i po co komu coś innego, skoro w FB może mieć wszystko? Zdjęcia (Flickr, Picasa), filmy (YT), wiadomosci, mikroblogi (Twitter, Blip). Poza tym - czemu zakładasz, że panowanie FB MUSI się skończyć? Czy tak samo MUSI się skończyć panowanie MS w sektorze systemów czy Google w branży wyszukiwarek?

0
 
brak komentarzy dodaj komentarz
100% 11

odpowiedź dodana przez: asia123 345 dn. temu

http://www.youtube.com/watch?v=3SuNx0UrnEo - jak się spojrzy na statystyki to na najbliższe lata konkurencja (alternatywa) dla FB chyba nie ma szans.

0
 
komentarze (1) dodaj komentarz
Podoba mi się odpowiedź Asi, a link - związany z pytaniem!, który Asia podała jest super! Spodobała mi się muzyka, a informacja podana jest tam nad rzadkość atrakcyjnie, wspaniale! Rozumiem, że gusta są różne, że komuś ta muzyka mogła się nie spodobać (nie, nie rozumiem tego! :-), ale żeby dać negatywną ocenę Asi odpowiedzi?! Ktoś ponury postąpił po prostu nieładnie. - wlod 158 dn. temu |
60% 5

odpowiadasz jako: niezalogowany


Podaj e-mail (wymagany, nie będzie publikowany)

Podpis (opcjonalny)

lub


Regulamin
Pytań: 1270 Użytkowników: 437 Odpowiedzi: 1930 Tagów: 3439 Głosów: 3453 Komentarzy: 1075
24h: 0 24h: 1 24h: 1 24h: 0 24h: 0 24h: 0

Zaloguj się lub zarejestruj

 

login

hasło


zapamiętaj mnie

Wybierz dostawcę tożsamości

login

hasło

powtórz hasło

e-mail

Zaakceptuj Regulamin

Adres e-mail lub nazwa użytkownika: